Hakkımızda

fft99_mf4003128BİAS

Ülkemizin ve Kurumların sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olma vizyonunu benimseyen BİAS, akademik ve Teknolojik araştırma geliştirme çalışmalarını ve yenilikleri desteklemek ve çözümlerin yanı sıra, ülkemizin Bilim ve Teknoloji danışmanlık hizmetleri ile birlikte bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktır.

BIAS Danışmanlık, Telekomünikasyon, Finans, Sigorta , Bankacılık, Kamu, Özel ve Endüstriyel sektörlerindeki başarılı çalışmalarını, çalışandan yönetim kadrosuna  kadar uzanan profesyonel iş hayatlarında kendi  uzmanlıklarını, ülkemizde ve dış dünyaya hizmet sunmak için kurulmuştur.

BİAS Danbusiness graphışmanlık müşterilerine rekabet avantajı sağlayacak, Bilgi Teknolojileri ürünleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hizmet portföyün de kısa veya uzun dönemli BT ve Telekomünikasyon, Finans, Üretim, Kamu, Özel Sektör e uzman kadro ile birlikte, anahtar teslim proje, uygulama geliştirme, uyarlama hizmetleri sunmaktayız.

 

 

Vizyonumuz

Şirketlerin en çok tercih edilen, iş çözüm ortağı olmayı ve Teknolojide yenikleri sunmayı planlamaktayız.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, en uygun çözüm önerilerini sunan, tecrübeli ve geniş kadrosu ile bilişim sektörünün her kesimine en doğru ve en etkin şekilde ulaşarak çalışanlarını ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak olacaktır.