Hakkımızda

Bias Danışmanlık | Think Future


BİAS, akademik ve Teknolojik araştırma geliştirme çalışmalarını ve yenilikleri desteklemek ve çözümlerin yanı sıra, ülkemizin Bilim ve Teknoloji danışmanlık hizmetleri ile birlikte bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktır.

BIAS Danışmanlık, Telekomünikasyon, Finans, Sigorta , Bankacılık, Kamu, Özel ve Endüstriyel sektörlerindeki başarılı çalışmalarını, çalışandan yönetim kadrosuna kadar uzanan profesyonel iş hayatlarında kendi uzmanlıklarını, ülkemizde ve dış dünyaya hizmet sunmak için kurulmuştur. BİAS Danışmanlık müşterilerine rekabet avantajı sağlayacak, Bilgi Teknolojileri ürünleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hizmet portföyün de kısa veya uzun dönemli BT ve Telekomünikasyon, Finans, Üretim, Kamu, Özel Sektör e uzman kadro ile birlikte, anahtar teslim proje, uygulama geliştirme, uyarlama hizmetleri sunmaktayız.

rolex 14060 tag heuer aquaracer 300m lug width uk replica watches breitling chrono avenger m1 review heuer carrera cs3111 replica watches uk oyster perpetual datejust sandwich dial meaning fake watches